Karısıyla ilişki yaşadığını öne sürdüğü adamı boş arazide öldürdü

Afyonkarahisar'da ikamet eden 25 yaşındaki şahıs karısıyla ilişkisi olduğunu iddia ettiği kişiyle boş arazide karşılaşınca kan aktı. İkili arasında yaşanan kavga sırasında tüfekten çıkan saçmalarla vurulan ve yasak gönül ilişkisi içerisinde olduğu ileri sürülen şahıs yaşamını kaybederken, diğer şahıs ise yaralandı.

Karısıyla ilişki yaşadığını öne sürdüğü adamı boş arazide öldürdü

Merkeze bağlı Sülümenli beldesinde edinilen bilgilere göre İsmet D. karısıyla ilişkisi olduğunu öne sürdüğü Çağrı K. ile beldedeki boş arazide karşılaştı.


KARISIYLA İLİŞKİ YAŞADIĞINI ÖNE SÜRDÜĞÜ ADAMI ÖLDÜRDÜ


Taraflar arasında başlayan tartışma bir süre sonra kavgaya dönüşünce İsmet D., aracından aldığı av tüfeği ile Çağrı K.'ye ateş etmek istediği sırada ikili arasında arbede yaşandı. Bu sırada av tüfeğinin ateş alması ile Çağrı K., göğsünden, İsmet D., ise bacağından vuruldu. Olayı haber alan Çağrı K.'nin yakınları bölgeye gelerek şahsı kendi araçları ile Çobanlar Devlet Hastanesi'ne götürdü. Ancak Çağrı K., burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Jandarma olayla ilgili inceleme başlattı.


BACAĞINDAN YARALANDI


Olayda bacağından vurulan İsmet D., ise çevredekilerin haber vermesi ile bölgeye gelen 112 Acil servis ambulansı ile üniversite hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay sonrası bölgeye gelen jandarma ekipleri ise detaylı bir inceleme yaptı. Ekiplerin özellikle şahısların araçlarını didik didik aramaları dikkatlerden kaçmadı.
Olayla ilgili başlatılan inceleme sürüyor.

İHA

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23